13. Doktor’un Sonik Tornavidası Resmi Olarak Açıklandı

Tabii biz biliyorduk ama BBC’nin açıklaması çok güzel oldu. Bir de resim daha kaliteli filan hoşuma gitti yani. 🙂 Neyse, habere geçelim.

San Diego Comic Con‘un başlaması ile birlikte yeni sezona dair resmi bilgiler gelmeye başladı. Sonik tornavida hakkında bilgiler gelmeye başladıkça bu haberi düzenleyerek sizleri konu hakkında haberdar tutacağız.

Tasarımcı Arwel Wyn Jones yeni sonik ile ilgili şunları söyledi; “Onüçüncü Doktor için ve elbette yeni nesil izleyiciler için ikonik bir sonik tornavida tasarlamam istendi ve bu benim için büyük bir ayrıcalık. Heyecanla insanların Doktor’un bunu nasıl elde ettiğini görmesini bekliyorum.”

Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’ta satışa çıkacak olan yeni sonik tornavida modeli, Seven20 ve Character Options firmaları tarafından tarafından üretilecek ve satışa sunulacak. Bu koleksiyonluk 21 santim boyundaki sonik tornavidanın açık bir kristali ve ışık ve ses için iki farklı düğmesi bulunuyor.

Yine SDCC’den gelen haberlere göre yeni sonik tornavida Ağustos ortasında satışa çıkacak ve İngiltere’de Character Options ve Forbidden Planet, Amerika’da ise BBC Shop‘tan temin edilebilecek.

8 inç yani 21 santimlik oyuncak sürümü (oyuncak demeyin ya ayıp oluyor)

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: