13. Doktor’un Sonik Tornavidası Resmi Olarak Açıklandı

Published On 19 Temmuz 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Tabii biz biliyorduk ama BBC’nin açıklaması çok güzel oldu. Bir de resim daha kaliteli filan hoşuma gitti yani. 🙂 Neyse, habere geçelim.

San Diego Comic Con‘un başlaması ile birlikte yeni sezona dair resmi bilgiler gelmeye başladı. Sonik tornavida hakkında bilgiler gelmeye başladıkça bu haberi düzenleyerek sizleri konu hakkında haberdar tutacağız.

Tasarımcı Arwel Wyn Jones yeni sonik ile ilgili şunları söyledi; “Onüçüncü Doktor için ve elbette yeni nesil izleyiciler için ikonik bir sonik tornavida tasarlamam istendi ve bu benim için büyük bir ayrıcalık. Heyecanla insanların Doktor’un bunu nasıl elde ettiğini görmesini bekliyorum.”

Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’ta satışa çıkacak olan yeni sonik tornavida modeli, Seven20 ve Character Options firmaları tarafından tarafından üretilecek ve satışa sunulacak. Bu koleksiyonluk 21 santim boyundaki sonik tornavidanın açık bir kristali ve ışık ve ses için iki farklı düğmesi bulunuyor.

Yine SDCC’den gelen haberlere göre yeni sonik tornavida Ağustos ortasında satışa çıkacak ve İngiltere’de Character Options ve Forbidden Planet, Amerika’da ise BBC Shop‘tan temin edilebilecek.

8 inç yani 21 santimlik oyuncak sürümü (oyuncak demeyin ya ayıp oluyor)

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir