Doctor Who 11. Sezon Tanıtım Görselleri ve Ekstraları

Published On 19 Temmuz 2018 | By Umut ÇEvik | Son Yazılar

BBC, yayınladığı heyecan verici 11. sezonun ilk bakış videosunun ardından sezon için birkaç tanıtım fotoğrafı da yayınladı.

Fotoğraflarda, yol arkadaşları Graham (Bradley Walsh), Ryan (Tosin Cole) ve Yasmin (Mandip Gill) ile birlikte Jodie Whittaker’ın Onüçüncü Doktor’unu görüyoruz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

Like this Article? Share it!

About The Author

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

Bir Cevap Yazın