Bir İhtimal Daha Var: SEAN PERTWEE

Published On 2 Temmuz 2019 | By Duha Can Cankaya | Son Yazılar

BBC‘nin sevilen bilimkurgu dizisi Doctor Who‘da, Üçüncü Doktor‘u canlandırmış oyuncu Jon Pertwee‘nin oğlu Sean Pertwee hayranları ayaklandıran öyle bir şey söyledi ki…

Babasının eski Doctor Who kostümüyle yaptığı paylaşımdan beri Whovianlar beklenti içerisinde. Sean Pertwee‘nin dizide yer almasını ve belki de babasının rolünü canlandırmasını istiyorlar.

Ancak Gotham dizisinde izlediğimiz oğul Pertwee, şimdilerde dizide yer almaya sıcak baksa da babasının rolünü canlandırma konusuyle ilgili olarak bu beklentiler karşısında ilk başlarda  sessizliğini korumuştu.

Sözlerime çok dikkat etmeliydim ancak dedikodular başını almış gidiyordu. Babamın anısına dizide yer almayı isterdim, şayet davet edilecek kadar şanslı olsaydım.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Aile bağlarıyla zaten yakın olduğu yapımda yer almak ve Doctor Who evrenine adapte olabilmek için bir fikri bile mevcut.

Sean Pertwee hayalindeki rolü: “Babam sayesinde Doctor Who‘ya olan yakınlığım yüzünden bu katılım herkesin dikkatini çekecektir. Bu sebeple oldukça ilginç bir şey olması gerekli, mesela şeytani bir oğul ya da onun gibi bir şey.” şeklinde tanımladı.

Babasının anısına bunu yapmayı çok istediğinin‘ üstüne basan Sean Pertwee, babasının rolünü canlandırmayı ise ‘babasının hatırasına saygısızlık olacağını‘ düşündüğü için ısrarla reddediyor.

Venüs Aikidosu kursu açılması, Sean Pertwee ile pratik yapmak… neyse hayal kurmayalım şimdi.

Like this Article? Share it!

About The Author

Bir Cevap Yazın