John Barrowman, Doctor Who’ya Dönecek Mi?

Son birkaç haftadır, dizinin yaklaşmakta olan on birinci sezonu dair ilk fragmanın yayınlanacağına ve dizinin geçmişindeki önemli ve hayranlar tarafından sevilen karakterlerden biri olan John Barrowman‘ın canlandırdığı Yüzbaşı Jack’in diziye konuk olarak döneceğine dair söylentiler dolanıyor.

51. yüzyıldan gelen ölümsüz bir Zaman Ajanı ve Torchwood elemanı olan Harkness, 2010’da David Tennant‘ın Onuncu Doktoruna ve bir yıl sonra da televizyon ekranlarına veda etti. Ancak aradan geçen onca yılda Barrowman, karakterin canlı kalması için çizgi roman ve sesli hikayelerle elinden gelenin en iyisini yaptı.

Fakat ana diziye geri dönecek mi?

Evet, bu kesinlikle mümkün. Dizinin yeni yapımcısı Chibnall, geçmişte Torchwood’da yer aldı, bu yüzden karaktere gayet aşina ve Jack‘in de dizinin her zaman popüler karakterlerinden biri olduğunu düşünürsek bu çok mümkün. Bu hareket her ne kadar “temiz bir başlangıç” fikrine karşı dursa da 11. sezon ile her şey mümkün.

Yine de, Barrowman şimdilik söylentileri tamamen reddeden ya da onaylayan dolayısıyla merakımızı tatmin eden bir cevap vermedi.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: