John Barrowman, Doctor Who’ya Dönecek Mi?

Published On 5 Haziran 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Son birkaç haftadır, dizinin yaklaşmakta olan on birinci sezonu dair ilk fragmanın yayınlanacağına ve dizinin geçmişindeki önemli ve hayranlar tarafından sevilen karakterlerden biri olan John Barrowman‘ın canlandırdığı Yüzbaşı Jack’in diziye konuk olarak döneceğine dair söylentiler dolanıyor.

51. yüzyıldan gelen ölümsüz bir Zaman Ajanı ve Torchwood elemanı olan Harkness, 2010’da David Tennant‘ın Onuncu Doktoruna ve bir yıl sonra da televizyon ekranlarına veda etti. Ancak aradan geçen onca yılda Barrowman, karakterin canlı kalması için çizgi roman ve sesli hikayelerle elinden gelenin en iyisini yaptı.

Fakat ana diziye geri dönecek mi?

Evet, bu kesinlikle mümkün. Dizinin yeni yapımcısı Chibnall, geçmişte Torchwood’da yer aldı, bu yüzden karaktere gayet aşina ve Jack‘in de dizinin her zaman popüler karakterlerinden biri olduğunu düşünürsek bu çok mümkün. Bu hareket her ne kadar “temiz bir başlangıç” fikrine karşı dursa da 11. sezon ile her şey mümkün.

Yine de, Barrowman şimdilik söylentileri tamamen reddeden ya da onaylayan dolayısıyla merakımızı tatmin eden bir cevap vermedi.

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir