Doctor Who: Twice Upon a Time 4K (UHD) Olarak Yayınlanacak

Peter Capaldi‘nin son defa 12. Doktor‘u canlandırdığı Noel özel bölümü Twice Upon a Time 25 Eylül 2018’de Amerika‘da 4K (UHD) olarak yayınlanacak. Ön sipariş vermek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İki Doktor, Güney Kutbunda kapana kısıldı ve rejenerasyonu reddediyor. Camdan İnsanlar, kurbanlarını ele geçirmek için zamanı donduruyor.

Ve Birinci Dünya Savaşı‘nda çarpışan bir yüzbaşı, savaş alanında ölmeye mahkum ama Doktor‘un hikayesindeki yerini alması için siperinden çekilip çıkartılıyor. İnsanlığın en karanlık saatlerinde umudun gücüne dair yepyeni bir hikaye anlatan Twice Upon a Time, bir dönemin sonunun geldiğinin habercisi. Fakat Doktor geleceğine karar vermek için geçmişiyle yüzleşmek zorunda ve bu yolculuk daha yeni başlıyor…

Amerika‘da satışa çıkacak olan bu özel disk toplamda (ürün+kargo+vergi dahil) 46 dolara -yani 220 TL civarında- satışa çıkacak.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: