Doctor Who: Twice Upon a Time 4K (UHD) Olarak Yayınlanacak

Peter Capaldi‘nin son defa 12. Doktor‘u canlandırdığı Noel özel bölümü Twice Upon a Time 25 Eylül 2018’de Amerika‘da 4K (UHD) olarak yayınlanacak. Ön sipariş vermek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İki Doktor, Güney Kutbunda kapana kısıldı ve rejenerasyonu reddediyor. Camdan İnsanlar, kurbanlarını ele geçirmek için zamanı donduruyor.

Ve Birinci Dünya Savaşı‘nda çarpışan bir yüzbaşı, savaş alanında ölmeye mahkum ama Doktor‘un hikayesindeki yerini alması için siperinden çekilip çıkartılıyor. İnsanlığın en karanlık saatlerinde umudun gücüne dair yepyeni bir hikaye anlatan Twice Upon a Time, bir dönemin sonunun geldiğinin habercisi. Fakat Doktor geleceğine karar vermek için geçmişiyle yüzleşmek zorunda ve bu yolculuk daha yeni başlıyor…

Amerika‘da satışa çıkacak olan bu özel disk toplamda (ürün+kargo+vergi dahil) 46 dolara -yani 220 TL civarında- satışa çıkacak.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Hayatı genel olarak Doctor Who'ya dair bir şeyler okuyarak veya izleyerek geçer. Bunu yapamadığı zamanlarda ise Doctor Who'ya dair yapmayı planladığı şeyleri düşünür. 2009'da ilginç bir karşılaşma neticesinde izlemeye başladığım Doctor Who benim için çok büyük bir aşka dönüştü. Bu sebeple bir sürü şey yaptık. Facebook sayfaları/grupları, forum ve blog siteleri, çekilişler, etkinlikler, yayınlar ve videolar. Ancak hala işin çok başındayız. Yapmamız gereken çok fazla şey var.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir