Doctor Who: Twice Upon a Time 4K (UHD) Olarak Yayınlanacak

Published On 11 Temmuz 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Peter Capaldi‘nin son defa 12. Doktor‘u canlandırdığı Noel özel bölümü Twice Upon a Time 25 Eylül 2018’de Amerika‘da 4K (UHD) olarak yayınlanacak. Ön sipariş vermek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İki Doktor, Güney Kutbunda kapana kısıldı ve rejenerasyonu reddediyor. Camdan İnsanlar, kurbanlarını ele geçirmek için zamanı donduruyor.

Ve Birinci Dünya Savaşı‘nda çarpışan bir yüzbaşı, savaş alanında ölmeye mahkum ama Doktor‘un hikayesindeki yerini alması için siperinden çekilip çıkartılıyor. İnsanlığın en karanlık saatlerinde umudun gücüne dair yepyeni bir hikaye anlatan Twice Upon a Time, bir dönemin sonunun geldiğinin habercisi. Fakat Doktor geleceğine karar vermek için geçmişiyle yüzleşmek zorunda ve bu yolculuk daha yeni başlıyor…

Amerika‘da satışa çıkacak olan bu özel disk toplamda (ürün+kargo+vergi dahil) 46 dolara -yani 220 TL civarında- satışa çıkacak.

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir