Doctor Who 13. Sezon Çekimleri Hakkında Gelişmeler Var

New York Comic Con 2020‘nin bugün düzenlenen sanal Doctor Who panelinde, Jodie Whittaker, Doctor Who‘nun 13. sezon çekimlerinin “hazırlık aşamasında” olduğunu açıkladı.

Whittaker, “Şu an hazırlık aşamasındayız ve hepimiz 2020 bitmeden önce çekimlere başlamayı umuyoruz.” dedi.

Zaten daha evvel yaptığımız haberde de çekimlerin Ekim ayında başlama ihtimalinden bahsetmiştik.

Bu arada, Bradley Walsh, “Dinleyin beni: Muazzam bir sezon olacak; devasa büyüklükte işlerle dolu inanılmaz bir yıl olacak.” dedi.

Bradley Walsh‘ün yeni sezona bir şekilde dahil olacakları hakkındaki yorumu ilginç çünkü “Revolution of the Daleks” bölümünde Tosin Cole ile birlikte ayrılacaklarını biliyoruz. Bakalım bu özel bölümde bizi ve TARDIS ekibini neler bekliyor?

Jodie Whittaker, Mandip Gill ve Bradley Walsh‘ün katıldığı ve salon.com‘un önemli film eleştirmenlerinden Melanie McFarland‘in moderatörlüğünü yaptığı Doctor Who panelini aşağıdaki linkten/videodan izleyebilirsiniz.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: