Time Lord Victorious: Road To The Dark Times

Karanlık Zamanlar, tüm uzayı ve zamanı tehdit ediyor ve Doktor‘un Galip Zaman Lordu olmasının üzerinden yüzyıllar geçti. Peki tüm bu olaylar ne zaman başladı?

Çok sayıda klasik seri ve modern seri bölümünü içeren bu yeni Blu-ray setiyle birlikte Time Lord Victorious‘a giden yolu daha rahat görebilirsiniz.

Karanlık Zamanlar. Ölümün kol gezdiği bir evren. Korkunç ırkların ebedi savaşlara doğduğu bir evren. Ulu Vampirlerin gökleri aştığı, Racnoss‘un dünyaları yuttuğu, Tanrıların gelecekle oyun oynadığı bir yer. Zaman Lordlarından bile önce var olan bir evren. Girmenin bile yasak olduğu bir tarih. Dalek İmparatorluğu ve Galip Zaman Lordu arasındaki nihai savaş alanı. Karanlık Zamanlar‘a hoş geldiniz.

Bunlar, Karanlık Zamanlar, Dalek İmparatorluğu ve Galip Zaman Lordu efsanelerini içeren yedi destansı Doctor Who hikayesidir:

Sette ayrıca açıklayıcı kitapçık da yer alıyor.

Bu setin tamamı, Time Lord Victorious ile bağlantılıdır ve Karanlık Zamanlar’da bulunan bazı uzaylı ırklarını ve yaratıkları tanımanızı sağlar.

Yani; Time Lord Victorious hikayesinin daha da derinlerine inebilmek için izlemeniz ve okumanız gereken muhteşem bir set.

Blu-Ray koleksiyonunda yapımcı James Goss tarafından yazılan, sette yer alan her hikaye için bir rehber ve her birinin Time Lord Victorious‘un daha büyük anlatısına nasıl dahil olduğuna dair çeşitli içerikler var.

Time Lord Victorious: Road to the Dark Times 9 Kasım’da yayınlanacak.

YN: Şahsen Time Lord Victorious’a dair her şeyi almayı düşünüyorum. Ve bu set bile bölümlerin yarısından fazlası elimde olmasına rağmen almayı düşündüğüm şeylerden biri.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir