Doctor Who: Zamanda Kayıp

Uzun soluklu bilim kurgu dizisine dayanan Doctor Who: Lost in Time, uzay ve zamanı keşfederek evreni kurtarmak için enerji topladığınız boş bir oyundur.

Doctor Who: Lost in Time

Girdap Enerjisi elde etmenize yarayacak ara noktalarınızı güçlendirmek için dokunun! Enerji toplayıcılarını yükseltin ve Doktor’un düşmanlarından bazıları ile yüzleşin.

Doktor olarak; farklı klasik yerleri ziyaret edeceksiniz, yol arkadaşlarıyla karşılaşacaksınız, Daleklerin Siberadamların ve daha fazlasının alçak planlarına karşı koyacaksınız. Kartları toplayarak size yardım edecek yeni karakterler elde edin ve Vortex Enerjisi, Kyfred Taşı, Henoch Madde kullanarak onların seviyesini yükseltin.

Bütün bu kaynaklar, yolunuzdaki engellerin üstesinden gelmenin anahtarıdır. Bir görevi tamamladığınızda size gönderilen Kerblam Kutularını alın ve ödülünüze kavuşun. Her an TARDIS’e atlamaya hazır olun, düzeltmek için ekranınıza tıklayın böylece bir sonraki maceranıza olabildiğince erken gidebilirsiniz.

Kapsamlı Yeni Bir Hikaye

Zaman ve uzayda Doktor’u yok etmeye çalışan bir komployu ortaya çıkarın. Serinin klasik mekanlarında birçok Doktor ve yol arkadaşını içeren orijinal bir hikayeye atılın, kötü şöhretli düşmanlarla ve yeni entrikalarla yüzleşin.

Favori Karakterlerinizi Toplayın

Zaman ve uzayda seyahat ederken bir sürü tanıdık yüz ile karşılaşacaksınız. Doktor’un tüm enkarnasyonlarının, onların yol arkadaşlarının ve daha fazlasının kartlarını toplayın. Bonus kazanmak için kaynakları kullanarak kartlarınızı yükseltin.

Canlı Etkinliklerde Arkadaşlarınızla Zamanın Sonuna Kadar Yarışın

Ücretsiz ve bağımlılık yapan sınırlı süreli yarışmalarda yeni tehlikelerle karşılaşın. Siberadamlar, Dalekler ve daha fazlasını içeren yeni cesur maceraları oynayın. Yeni karakterler ve Doktorlar ortaya çıkacak, sakın gözünüzü onlardan ayırmayın!

Vortex Enerjisini Topla ve Evreni Kurtar

Tüm uzay ve zamanda TARDIS’in farklı versiyonlarını birbirine bağlayan ara noktalar oluşturun ve kontrol edin. Kötü adamların planlarını engellemekte kullanacağınız kaynakları toplarken Gallifrey, Skaro ve Atlantis gibi yerleri ziyaret edin.

Boş İş Adamı Eğlencesi

Zekice çalış, fazla değil. Evreni kurtarmak için karakterler ve kartlar topladığınız boşta oyun eğlencesine katılın. Uzaktayken oynayın ve gerçek bir Zaman Lordu olun.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir