BBC’nin Yeni Doctor Who Atraksiyonları Yolda!

BBC Stüdyoları ve Escape Hunt firması, Birleşik Krallık genelinde Doctor Who temalı odadan kaçış oyunları açmaya hazırlanıyor.

BBC Stüdyoları ve Escape Hunt, bu yılın sonunda, Doctor Who temalı odadan kaçış oyunlarını ülkenin çeşitli yerlerinde açacaklarını belirtti.

Aralık 2018 itibariyle Escape Hunt‘ın Bristol’deki tesisinde Doctor Who temalı kaçış oyunu hizmete girmiş olacak ve 2019‘un başlarında ise Doctor Who temalı kaçış odaları Birmingham, Leeds, Oxford ve Reading‘te de açılmış olacak.

Escape Hunt, Doctor Who markasını BBC Stüdyoları‘nın izni ile kullanacak.

www.escapehunt.com adresinden detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Doctor Who temalı kaçış odaları, BBC Stüdyo‘larının Canlı Etkinlikler listesinde yer alan ana akım eğlence programları, etkinlikler ve deneyimlerin (Doctor Who Experience benzeri deneyim etkinlikleri) ilki olma özelliğini taşıyor.

Yaklaşan programlar arasında; Onüçüncü Doktor‘un bal mumu heykelinin Ekim ayında Blackpool’daki Madame Tussauds Balmumu Müzesi’ne dahil olması da var.

Ekip ayrıca 2023’te açılması planlanan Kent Tema Parkı‘nda yer alacak bir Doctor Who projesinde London Resort firması ile ortak çalışıyor.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir