BBC’nin Yeni Doctor Who Atraksiyonları Yolda!

BBC Stüdyoları ve Escape Hunt firması, Birleşik Krallık genelinde Doctor Who temalı odadan kaçış oyunları açmaya hazırlanıyor.

BBC Stüdyoları ve Escape Hunt, bu yılın sonunda, Doctor Who temalı odadan kaçış oyunlarını ülkenin çeşitli yerlerinde açacaklarını belirtti.

Aralık 2018 itibariyle Escape Hunt‘ın Bristol’deki tesisinde Doctor Who temalı kaçış oyunu hizmete girmiş olacak ve 2019‘un başlarında ise Doctor Who temalı kaçış odaları Birmingham, Leeds, Oxford ve Reading‘te de açılmış olacak.

Escape Hunt, Doctor Who markasını BBC Stüdyoları‘nın izni ile kullanacak.

www.escapehunt.com adresinden detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Doctor Who temalı kaçış odaları, BBC Stüdyo‘larının Canlı Etkinlikler listesinde yer alan ana akım eğlence programları, etkinlikler ve deneyimlerin (Doctor Who Experience benzeri deneyim etkinlikleri) ilki olma özelliğini taşıyor.

Yaklaşan programlar arasında; Onüçüncü Doktor‘un bal mumu heykelinin Ekim ayında Blackpool’daki Madame Tussauds Balmumu Müzesi’ne dahil olması da var.

Ekip ayrıca 2023’te açılması planlanan Kent Tema Parkı‘nda yer alacak bir Doctor Who projesinde London Resort firması ile ortak çalışıyor.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Hayatı genel olarak Doctor Who'ya dair bir şeyler okuyarak veya izleyerek geçer. Bunu yapamadığı zamanlarda ise Doctor Who'ya dair yapmayı planladığı şeyleri düşünür. 2009'da ilginç bir karşılaşma neticesinde izlemeye başladığım Doctor Who benim için çok büyük bir aşka dönüştü. Bu sebeple bir sürü şey yaptık. Facebook sayfaları/grupları, forum ve blog siteleri, çekilişler, etkinlikler, yayınlar ve videolar. Ancak hala işin çok başındayız. Yapmamız gereken çok fazla şey var.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir