BBC’nin Yeni Doctor Who Atraksiyonları Yolda!

Published On 10 Ağustos 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

BBC Stüdyoları ve Escape Hunt firması Birleşik Krallık genelinde Doctor Who temalı odadan kaçış oyunları açmaya hazırlanıyor.

BBC Stüdyoları ve Escape Hunt, bu yılın sonunda, Doctor Who temalı odadan kaçış oyunlarını ülkenin çeşitli yerlerinde açacaklarını

Aralık 2018 itibariyle Escape Hunt‘ın Bristol’deki tesisinde Doctor Who temalı kaçış oyunu hizmete girmiş olacak ve 2019‘un başlarında ise Doctor Who temalı kaçış odaları Birmingham, Leeds, Oxford ve Reading‘te de açılmış olacak.

Escape Hunt, Doctor Who markasını BBC Stüdyoları‘nın izni ile kullanacak.

www.escapehunt.com adresinden detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Doctor Who temalı kaçış odaları, BBC Stüdyo‘larının Canlı Etkinlikler listesinde yer alan ana akım eğlence programları, etkinlikler ve deneyimlerin (Doctor Who Experience benzeri deneyim etkinlikleri) ilki olma özelliğini taşıyor.

Yaklaşan programlar arasında; Onüçüncü Doktor‘un bal mumu heykelinin Ekim ayında Blackpool’daki Madame Tussauds Balmumu Müzesi’ne dahil olması da var.

Ekip ayrıca 2023’te açılması planlanan Kent Tema Parkı‘nda yer alacak bir Doctor Who projesinde London Resort firması ile ortak çalışıyor.

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir