“Knock Knock” Senaryosu Açık Arttırmaya Çıkarıldı

Published On 8 Mayıs 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

The Doctor Who Appreciation Society, Doctor Who‘nun son sezonuna ait imzalı bir senaryoyu hayır işi için online açık artırmaya çıkarıyor.

Mike Bartlett yazdığı ve Peter Capaldi, David Suchet, Pearl Mackie ve Mike Bartlett‘ın imzasını taşıyan “Knock Knock” senaryosunun asıl nüshası, Denville Hall’a bağış toplamak için satılan 17 eşyadan biridir. Peter ve Elaine Capaldi‘nin de desteklediği Muswell Hill Syrian Refugees Relief Project (Muswell Hill Suriyeli Mülteciler Yardım Projesi) ve Lalla Ward da Denville Hall projesini desteklemektedir.

Diğer eşyalar arasında Alex Kingston ve David Bradley‘nin de dahil olduğu çeşitli oyuncular tarafından imzalanan Big Finish senaryoları da bulunmaktadır.

Ebay üzerinden düzenlenen açık arttırmayı aşağıdaki bağlantıdan takip edebilir ve katılabilirsiniz.

https://www.ebay.co.uk/usr/dwas_auction

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir