“Knock Knock” Senaryosu Açık Arttırmaya Çıkarıldı

The Doctor Who Appreciation Society, Doctor Who‘nun son sezonuna ait imzalı bir senaryoyu hayır işi için online açık artırmaya çıkarıyor.

Mike Bartlett yazdığı ve Peter Capaldi, David Suchet, Pearl Mackie ve Mike Bartlett‘ın imzasını taşıyan “Knock Knock” senaryosunun asıl nüshası, Denville Hall’a bağış toplamak için satılan 17 eşyadan biridir. Peter ve Elaine Capaldi‘nin de desteklediği Muswell Hill Syrian Refugees Relief Project (Muswell Hill Suriyeli Mülteciler Yardım Projesi) ve Lalla Ward da Denville Hall projesini desteklemektedir.

Diğer eşyalar arasında Alex Kingston ve David Bradley‘nin de dahil olduğu çeşitli oyuncular tarafından imzalanan Big Finish senaryoları da bulunmaktadır.

Ebay üzerinden düzenlenen açık arttırmayı aşağıdaki bağlantıdan takip edebilir ve katılabilirsiniz.

https://www.ebay.co.uk/usr/dwas_auction

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: