Doktor, Kurt Adamların Kökenini Araştırıyor

Big Finish’in Aylık Maceralar (The Monthly Adventures) serisinde yayınlanan Mags Üçlemesi’nin ikinci bölümü yayınlandı ve bu, oldukça nostaljik bir yolculuk yapmamızı sağlayacak. Mags memleketi olan gezegene bir aile toplantısı için geri dönecek ve öyle şeyler oluyor ki…

Doctor Who: The Moons of Vulpana sesli hikayesi yayınlandı ve Slyvester McCoy‘u Yedinci Doktor, Jessica Martin‘i ise Mags rollerinde dinleyebileceğiz.

Vulpana’da Neler Oluyor?

Sesli hikayenin tanıtımı şu şekilde:

“Doktor, Mags’i memleketi olan Vulpana’ya geri götürüyor. Fakat gittikleri yer Mags’ın doğup büyüdüğü o vahşi ve yabani Vulpana değil, Vulpana’nın çok daha erken dönemleri! Altın Milenyum denen, dört büyük kurt sürüsünün var olduğu ve her birinin de gezegenin dört ayından birine taptığı bir döneme gidiyorlar. Vulpanyalı aristokrat ailelerin yeni bir üye aradıkları bir zamana… Altın Dönem kanlı bir şekilde sonlanacak gibi görünüyor!”

Big Finish

Hikayenin yazarı Emma Reeves: “Big Finish hikayelerinde muhteşem karakterlerle çalışabilmek benim için bir onurdur. Özellikle de çok sevilen ancak kökeninden fazla bahsedilmemiş bir Klasik Seri karakteri olan Mags hakkında yazmak, benim için oldukça heyecanlı bir iş oldu.

Mags‘ın bir yol arkadaşı olmaya ne kadar da uygun olduğunu fark ettim. Oldukça cesur ve sağlam bir ahlak pusulası var ancak kişisel olarak hissettiği zorlukların yine kişisel yolculuklar ile üstesinden geliyor. Yedinci Doktor‘un da bu yolculuklarda ona yardım etmek için bazı planları var…”

Dahası Da Var!

Gelecek ayın The Monthly Adventures hikayesinde ise galaksinin en tehlikeli geçitlerinden biri var – Camden Locks, kötülüğün kol gezdiği bir çukur! An Alien Warewolf in London‘da Doktor ve Mags, Ace tarafından günümüze çağırılacak.

En kötü ne olabilir ki?

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: