Yedinci Doktor Çizgi Romanlara Dönüyor!

Published On 5 Haziran 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Yedinci Doktor Bu hafta yeni maceralarıyla çizgi romanlara dönüyor.

Sylvester McCoy‘un canlandırdığı Yedinci Doktor ve Sophie Aldred‘in canlandırdığı Ace‘in yer aldığı yepyeni çizgi roman maceraları yolda!

2018’de 30. yılını kutlayan Remembrance of the Daleks‘in yaratıcı kadrosunda yer alan Andrew Cartmel‘ın yazdığı ve Ben Aaronovitch‘in yürütücü yapımcılığını üstlendiği bu yeni seri ön okumalarda bir çok eleştirmen ve hayranın beğenisini kazandı.

AYRICA…
Ayrıca On İkinci Doktor‘un çizgi roman serisinde yer alan Richard Dinnick‘in yazdığı ve Doctor Who oyuncusu Jessica Martin‘in çizdiği kısa bir çizgi roman hikayesi de bu sayıda yer alacak.

Seventh Doctor #1

Yazar: Andrew Cartmel
Çizer: Christopher Jones
Kapak A: Alice X. Zhang Kapak B (Foto Kapak): – Will Brooks Kapak C: Christopher Jones Kapak D: Simon Myers

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir