Yedinci Doktor Çizgi Romanlara Dönüyor!

Yedinci Doktor Bu hafta yeni maceralarıyla çizgi romanlara dönüyor.

Sylvester McCoy‘un canlandırdığı Yedinci Doktor ve Sophie Aldred‘in canlandırdığı Ace‘in yer aldığı yepyeni çizgi roman maceraları yolda!

2018’de 30. yılını kutlayan Remembrance of the Daleks‘in yaratıcı kadrosunda yer alan Andrew Cartmel‘ın yazdığı ve Ben Aaronovitch‘in yürütücü yapımcılığını üstlendiği bu yeni seri ön okumalarda bir çok eleştirmen ve hayranın beğenisini kazandı.

AYRICA…
Ayrıca On İkinci Doktor‘un çizgi roman serisinde yer alan Richard Dinnick‘in yazdığı ve Doctor Who oyuncusu Jessica Martin‘in çizdiği kısa bir çizgi roman hikayesi de bu sayıda yer alacak.

Seventh Doctor #1

Yazar: Andrew Cartmel
Çizer: Christopher Jones
Kapak A: Alice X. Zhang Kapak B (Foto Kapak): – Will Brooks Kapak C: Christopher Jones Kapak D: Simon Myers

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: