Yedinci Doktor Çizgi Romanlara Dönüyor!

Yedinci Doktor, bu hafta yeni maceralarıyla çizgi romanlara dönüyor.

Sylvester McCoy‘un canlandırdığı Yedinci Doktor ve Sophie Aldred‘in canlandırdığı Ace‘in yer aldığı yepyeni çizgi roman maceraları yolda!

2018’de 30. yılını kutlayan Remembrance of the Daleks‘in yaratıcı kadrosunda yer alan Andrew Cartmel‘ın yazdığı ve Ben Aaronovitch‘in yürütücü yapımcılığını üstlendiği bu yeni seri, ön okumalarda birçok eleştirmen ve hayranın beğenisini kazandı.

AYRICA…
Ayrıca On İkinci Doktor‘un çizgi roman serisinde yer alan Richard Dinnick‘in yazdığı ve Doctor Who oyuncusu Jessica Martin‘in çizdiği kısa bir çizgi roman hikayesi de bu sayıda yer alacak.

Seventh Doctor #1

Yazar: Andrew Cartmel
Çizer: Christopher Jones
Kapak A: Alice X. Zhang Kapak B (Foto Kapak): – Will Brooks Kapak C: Christopher Jones Kapak D: Simon Myers

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Hayatı genel olarak Doctor Who'ya dair bir şeyler okuyarak veya izleyerek geçer. Bunu yapamadığı zamanlarda ise Doctor Who'ya dair yapmayı planladığı şeyleri düşünür. 2009'da ilginç bir karşılaşma neticesinde izlemeye başladığım Doctor Who benim için çok büyük bir aşka dönüştü. Bu sebeple bir sürü şey yaptık. Facebook sayfaları/grupları, forum ve blog siteleri, çekilişler, etkinlikler, yayınlar ve videolar. Ancak hala işin çok başındayız. Yapmamız gereken çok fazla şey var.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir